نمونه طراحی سایت سفارشی

لوگو - آرم - طراحی لوگو تخصصی - برند - طراحی

ویرا سگال کارو

طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت سفارشی: شما می توانید برای طراحی وبسایت از دو روش اقدام کنید: در روش اول شما می توانید از قالب های آماده سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید و در روش دوم شما می توانید طراحی سایت سفارشی داشته باشید که در این روش نیاز دارید از پایه سایت خود را کد نویسی کنید.

طراحی سایت سفارشی

طراحی سایت سفارشی این امکان را به شما می دهد تا بتوانید رنگ، عکس، فونت، فیلم و… موردنظر را بر روی سایت خود اعمال کنید و سایتی ایده آل داشته باشید. گفتنی است در این روش استفاده از تجربیات یک طراح سایت در انتخاب مناسب ترین ها برای کسب و کار شما مفید خواهد بود.

همان طور که می دانید سایت شما معرف کسب و کار شما در دنیای اینترنت می باشد. در واقع هریک از بازدیدکنندگان با مشاهده سایت شما خدمات و محصولات شما را مشاهده می کنند و در صورت نیاز نسبت به خرید اقدام می کنند. بنابراین طراحی سایت سفارشی می تواند تصویر مناسبی از کسب و کار شما را در ذهن بازدیدکنندگان نقش ببندد.

اهمیت طراحی سایت سفارشی:

امروزه صاحبان کسب وکارها از روش های تبلیغاتی زیادی برای افزایش درآمد استفاده می کنند. طراحی سایت اختصاصی یکی از بهترین و کم هزینه ترین روش های تبلیغاتی می باشد که امروزه بسیار رایج شده است. طراحی سایت به شما این امکان را می دهد تا به آسانی به صورت آنلاین خدمات یا محصولات خود را در معرض نمایش بازدیدکنندگان زیادی قرار دهید.

نکته ای که شما باید به آن همواره توجه داشته باشید این است که طراحی سایت شما باید کاملاً حرفه ای و پیشرفته طراحی گردد بنابراین طراحی سایت سفارشی می تواند بسیار حائز اهمیت می باشد و موجب افزایش اعتبار و متمایز نشان دادن کسب و کار شما می گردد.

هزینه طراحی سایت با قالب های آماده کم می باشد و هم چنین برای راه اندازی آن نیاز به زمان زیادی ندارید. به عنوان مثال می توانید ۳ یا ۴ روزه سایتی برای خود طراحی کنید، در این روش طراحی سایت توسط سیستم های مدیریت محتوا انجام می شود.

هزینه طراحی سایت اختصاصی یا سفارشی تقریباً می توان گفت دو برابر طراحی سایت به روش اول می باشد. هم چنین راه اندازی سایت به این روش نیاز به زمان زیادی دارید زیرا نیاز است از پایه برنامه نویسی شود. شاید الان سؤال شما نیز این باشد چرا نیاز است از طراحی سایت سفارشی استفاده کنید و هزینه ی زیادی را صرف کنید؟

طراحی سایت با استفاده از قالب های آماده:

شما برای طراحی و راه اندازی سایت از طریق قالب های آماده نیاز به دانش و مهارت زیادی ندارید. به عبارتی دیگر اگر شما دانش کمی درزمینه نرم افزارها داشته باشید می توانید به راحتی برای کسب و کار خود سایت مناسبی را طراحی نمایید و به همین خاطر در روش هزینه های شما بسیار کاهش پیدا می کند.

وردپرس و جوملا از جمله معروف ترین سیستم مدیریت محتوا برای طراحی سایت هستند.

طراحی سایت سفارشی:

برای طراحی سایت اختصاصی یا سفارشی نیاز به تخصص و دانش برنامه نویسی دارید و باید طراح سایت باید با زبان برنامه نویسی سمت کاربر و سرور، پایگاه داده، گرافیک و… آشنا باشد و هم چنین قادر به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو باشد تا سایت به راحتی در دسترس بازدیدکنندگان قرار گیرد. روان شناسی رنگ ها و توجه به گرافیک سایت نیز یکی از مهم ترین مسائلی است که باید در طراحی سایت سفارشی مورد توجه قرار گیرد.

مزایای استفاده از طراحی سایت سفارشی:

قابلیت انعطاف و توسعه پذیری زیاد:

یکی از مهم ترین دلایلی که بسیاری از صاحبان وب سایت ها از طراحی سایت سفارشی استفاده می کنند می توان به قابلیت توسعه این روش اشاره کرد. زیرا استفاده از قالب های آماده محدودیت هایی را دارد و به راحتی قابل توسعه نیستند. بنابراین اگر در آینده قصد توسعه سایت خود را ندارید قالب های آماده نیز می توانند برای شما مناسب باشد.

سازگاری بیشتر با برند شما:

با استفاده از طراحی سایت سفارشی می توانید با توجه با کسب وکار خود سایتی مناسب با برند خود طراحی نمایید.

ایجاد تمایز با خلاقیت در طراحی سفارشی

معمولاً قالب های آماده ظاهری ساده و یکپارچه دارند و نمی توان به راحتی در آن خلاقیت ایجاد کرد. در واقع این گونه طراحی سایت به شما این امکان را می دهد تا سایتی حرفه ای و کاربرپسند برای خود طراحی کنید.

ایجاد تجربه کاربری مناسب

شما با طراحی سایت سفارشی تجربه کاربری خوبی را به بازدیدکنندگان القا می کنید.

سرعت بالا

قالب هایی که به صورت سفارشی برای یک نوع کسب و کار و یک نفر طراحی می گردد سرعت بالایی دارند و به راحتی بارگزاری می گردند.

معایب طراحی سایت سفارشی:

نیاز به هزینه زیادی برای طراحی دارید.

نیاز به زمان زیادی برای طراحی دارید.

در صورت نداشتن تجربه و تخصص کافی با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد.

مزایای استفاده از قالب های آماده:

نیاز به هزینه کمتری دارند.

برای طراحی نیاز به زمان زیادی ندارید.

دارای ماژول ها و افزونه های رایگان و آماده زیادی هستند.

برخی از قالب را می توان به صورت رایگان از اینترنت تهیه کنید.

بازدیدها: 234

×