ردیاب مکان سامسونگ

ردیاب مکان سامسونگ

ردیاب مکان سامسونگ ویژگی ردیاب مکان را برای رقیب یافتن مزایای Find My iPhone در اپل طراحی می کند. 

ردیاب مکان سامسونگ ، نسخه مخصوص خود از ویژگی Find My Apple را برای یافتن دستگاه ها معرفی کرده است .

اگرچه طبیعتاً این ویژگی فقط با دستگاه های Galaxy کار خواهد کرد .

 از تلفن های هوشمند گرفته تا تبلت ها، ساعت های هوشمند و هدفون های مختلف گوش. 

این ویژگی که SmartThings Find نام دارد ، مکان دستگاه ها را با استفاده از بلوتوث کم انرژی (BLE) و Ultra Wideband (UWB) پیدا میکند .

 یک روش ردیابی بدون WiFi ، مشابه آنچه اپل در حال توسعه دارد. این شرکت در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد.

 SmartThings Find اکنون پس از آزمایش این سرویس توسط 6 میلیون کاربر در کره جنوبی ، ایالات متحده و انگلیس ، در حال حاضر در دستگاه های Galaxy سامسونگ در دسترس است.

ردیاب مکان سامسونگ در نمایشگاه ماه آوریل در چین باعث شگفتی همگان شد.

ردیاب مکان سامسونگ و فناوری های پشت پرده آن

پس از انجام مراحل ثبت نام سریع ، کاربران SmartThings به راحتی می توانند دستگاه های Galaxy خود را از طریق تلفن های هوشمند ، تبلت ها و ساعت های هوشمند ، تا هر گوشی هدفون را جداگانه پیدا کنند.

 در حالی که این برنامه از فناوری BLE و UWB برای ردیابی دستگاه ها استفاده می کند ، اما مکان آنها را در یک رابط AR نشان می دهد تا به کاربران کمک کند ببینند محصولات گلکسی آنها واقعاً کجاست.

جائئئون یونگ ، معاون رئیس جمهور و رئیس تیم SmartThings ، تجارت ارتباطات سیار در سامسونگ الکترونیک. گفت:

 “SmartThings Find با استفاده از مزیت اضافی استفاده از AR6 همراه با نقشه ها و اصوات برای هدایت شما به دستگاه هایتان ، یک راه حل ساده و بصری است.

 که به شما کمک می کند تا دستگاه های مورد علاقه خود را به راحتی پیدا کنید. این فقط یک نمونه تجاربی است.

 که در تلفن همراه خود دارید که فناوری UWB برای مردم سراسر جهان به ارمغان می آورد” به گفته سامسونگ: هرگاه دستگاهی به مدت 30 دقیقه آفلاین باشد ، سیگنال BLE تولید می کند.

 که می تواند توسط دستگاه های دیگر دریافت شود. اگر دستگاه خود را از دست داده اید از طریق SmartThings Find گزارش کنید ، هر تلفن هوشمند یا تبلت Galaxy که در نزدیکی آن قرار دارد.

 برای یافتن دستگاه های مفقود شده می توانند سرور سامسونگ را در مورد مکان آن مطلع سازد که به نوبه خود به شما اطلاع می دهد.

 ” این سرویس همچنین قرار است جهت ها و صداهای یکپارچه نقشه خوان را به کاربران ارائه دهد تا بتوانند به سرعت دستگاه گمشده خود را پیدا کنند. 

هنگامی که به دستگاه خود نزدیک شدید ، می توانید با استفاده از عملکرد جستجوی مبتنی بر واقعیت افزوده در نزدیکی دستگاه خود ، “زنگ” بخورید .

یا آن را مکان یابی کنید ، که گرافیک های رنگی را نشان می دهد که هنگام نزدیک شدن به دستگاه ، شدت آنها افزایش می یابد. نکته برجسته این سرویس این است که به کاربران امکان می دهد دستگاه های گمشده خود را حتی در صورت آفلاین بودن پیدا کنند.

این در صورتی است که در گذشته ردیاب های مکان در جهان این قابلیت را نداشته اند و سامسونگ توانسته جرقه ای برای شکوفایی این تکنولوژی ایجاد کند تا رقبا بیشتر در تکاپو قرار بگیرند و بتوانند با محصول جذاب و منحصر به فرد سامسونگ رقابت کنند؟

سوال این است که اپل آیفون با تکنولوژی و فناوری به روز خود چه اپلیکیشن و محصولی را برای رقابت با ردیاب مکان سامسونگ به بازار عرضه خواهد کرد؟

 

ردیاب مکان سامسونگ رقابتی جذاب با اپل

در مقاله های آینده بیشتر از این ردیاب توضیح داده خواهد شد

ردیاب مکان سامسونگ

با شرکت هوش مصنوعی ویرا سگال کارو همراه باشید

بازدیدها: 97

دیدگاهتان را بنویسید

×