طراحی سایت رایگان شروع ورود به دنیای دیجیتال

طراحی سایت رایگان شروع ورود به دنیای دیجیتال

طراحی سایت رایگان !!! درست یا غلط؟؟؟

بسیاری از وب سایت ها و مراکز هستند که طراحی سایت رایگان را برای مشتریان خود ارائه می دهند.

 شاید برای برخی از افراد این سوال پیش بیاید که آیا استفاده از این خدمات کار درستی است یا خیر. 

در حقیقت با توجه داشتن به اینکه شما چه انتظاراتی از یک سایت دارید، باید به این سوال پاسخ داد. 

استفاده از این پلتفرم ها می تواند راه خوبی برای ورود به دنیای دیجیتال باشد اما اگر نیاز به یک سایت خاص با طراحی منحصر به فرد دارید، بهتر است که از طراحان سایت کمک بگیرید تا بتوانید به هر آنچیز که نیاز دارید برسید.

طراحی سایت رایگان

آیا طراحی سایت رایگان کار درستی است ؟

بله ، تقریباً همه سازندگان وب سایت برنامه های طراحی سایت رایگان ارائه می دهند و این بدان معنا نیست که شما نباید از آنها استفاده کنید. 

بسیاری از بهترین های بازار طرح های رایگان را به عنوان یک شروع کننده ارائه می دهند.

 تقریباً همه سازندگان وب سایت ، به منظور دستیابی به مشاغل جدید ، یک طرح طراحی سایت رایگان ارائه می دهند. 

این یک استراتژی عالی برای بازاریابی است. این کار می کند و باعث می شود میلیون ها عضو جدید داشته باشند. 

زیرا در نهایت هیچ کس از خدمات رایگان بدش نمی آید. 

مشکل اکثر وب سایت رایگان این است که اگرچه آنها یک مکان شروع عالی هستند ، اما برای ساخت کامل یک وب سایت حرفه ای معمولاً ناکافی هستند.

 در بیشتر موارد ، برای ایجاد سایت رایگان خود وارد سیستم خواهید شد و وقت و تلاش زیادی می کنید ، اما معمولا نتیجه برای شما رضایت بخش نخواهد بود. 

در این مرحله ، یا باید سرویس خود را با صرف هزینه ارتقا دهید و یا به سرویس جدیدی روی بیاورید و مراحل را دوباره تکرار کنید. که در هر دو صورت باید هزینه اضافی بپردازید.

محدودیت های طراحی سایت رایگان

تعداد محدود صفحه

بسیاری از سازندگان وب سایت رایگان ، معمولاً تعداد صفحاتی را که مجاز به ایجاد آنها هستید محدود می کنند. 

به عنوان مثال ، ممکن است به شما اجازه دهند در هر وب سایت حداکثر پنج صفحه منتشر کنید. بیشتر سایتها به صفحات بیشتری احتیاج دارند و برای گسترش محتوای شما ، باید از یک برنامه پولی استفاده کنید.

هیچ نام دامنه ای وجود ندارد

برنامه های رایگان اغلب به شما اجازه نمی دهند از URL خود استفاده کنید. آنها یک URL رایگان برای استفاده به شما اختصاص می دهند که متشکل از نام کسب و کار شما به علاوه URL اختصاصی آنها است.

 به عنوان مثال ، به جای sarahsbakery.com ، با sarahsbakery.wix.com نمایش داده می شوید. در کل ، این موجب می شود تا شما سایت حرفه ای نداشته باشید.

مارک تجاری شرکت

تقریباً همیشه ، سازندگان رایگان نیاز دارند که نام تجاری آنها در صفحات وب شما نمایش داده شود ، یا در بدنه صفحه یا در هدر یا پاورقی.

 به عنوان مثال ، برنامه های رایگان Wix دارای نشان های مارک دار هستند که هدف آنها این است که کاربران را از سایت شما برای خرید برنامه خود جذب کنند.

آگهی ها در طراحی سایت رایگان

بسیاری از طراحان طراحی سایت رایگان مجاز به تبلیغات در سایت شما هستند. اینگونه است که آنها رایگان بودن سرویس های خود را توجیه می کنند.

 شما هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید و آنها می توانند تبلیغات خود را به مردمی که وارد سایت شما می شوند ارائه دهند. حتی ممکن است برخی از آنها پیوندهای وابسته را به صفحه شما اضافه کنند. 

ممکن است شما به طور رایگان چیزی دریافت کنید ، اما این شما را از دید حرفه ای در نظر مشتری بالقوه شما یک یا پنج درجه پایین می آورد. 

حتی ممکن است در این مسیر افراد زیادی را که روی این تبلیغات کلیک می کنند از دست دهید ، فقط به این دلیل که فکر می کردید می توانید مقداری از سرمایه خود را پس انداز کنید.

فضای ذخیره سازی محدود

هم طراحی سایت رایگان و هم پولی تخصیص پهنای باند و فضای ذخیره سازی شما را محدود می کنند ، اما با طراحان رایگان که هزینه کمتری از شما گرفته است.

 ممکن است فقط دو مگابایت فضای ذخیره سازی برای استفاده در اختیار شما قرار بدهد ، که به شدت از نظر محتوای شما را محدود می کند و از میزبانی تصاویر با کیفیت بالا یا سایر رسانه ها جلوگیری می کند.

عدم وجود پشتیبانی مشتری در سایت های رایگان

حتی ممکن است با یک سازنده رایگان پشتیبانی مشتری به طور کامل دریافت نکنید که قابل درک باشد – به هر حال سایت شما رایگان است ، بنابراین اگر سایت شما دارای مشکلاتی باشد ، تقریباً می توان گفت خودتان باید به آن مشکل رسیدگی کنید.

ویژگی های محدود شده

طراحان رایگان ، ویژگی های بسیار جالبی را که ممکن است برای شما مفید باشد یا می خواهید داشته باشید ، محدود می کنند.

 این ممکن است شامل یک گواهینامه SSL ، دسترسی به یک فروشگاه آنلاین (تجارت الکترونیکی) ، تجزیه و تحلیل وب سایت ، پلاگین ها ، افزودنی ها و حساب های ایمیل مبتنی بر دامنه باشد.

 یا ممکن است به همان اندازه اساسی باشد که شما نمی توانید از فونت های مورد علاقه خود استفاده کنید ویا حتی نمی توانید قالب و الگوی سایت خود را تغیییر دهید که در هر دو صورت بسیار نا امید کننده خواهد بود.

البته امکان دارد همه این طراحان رایگان این کمبود ها را نداشته باشند اما در هر صورت قالب این طراحان محدودیت هایی دارند. 

بنابراین می توانیم به این نتیجه برسیم که اگر می خواهید که با فضای دیجیتال آشنا بشوید و یا سایتی می خواهید که زیاد به ویژگی های خاصی نیاز ندارد، می توانید از طراحی سایت رایگان استفاده کنید.

 اما اگر میخواهید که یک کسب و کار و با سایت جدی و حرفه ای داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم که از افراد و تیم های حرفه ای برای طراحی سایت خود استفاده کنید.

سایت ورد چیست پرس طراحی وبسایت و شیوه های نوین

با شرکت هوش مصنوعی ویرا سگال کارو همراه باشید

بازدیدها: 92

دیدگاهتان را بنویسید

×