سایت رایگان یک سراب است

سایت رایگان یک سراب است

فکر دریافت وب سایت رایگان وسوسه انگیز است. چرا که با داشتن یک سایت میتوان به دنیای دیجیتال ورود پیدا کرد.

 اینترنت پر است از شرکت هایی که میزبانی وب سایت رایگان را حتی برای وردپرس خود میزبان ارائه می دهند. بیشتر مبتدیانی که می خواهند وب سایت خودشان را راه اندازی کنند ، می خواهند هزینه را پایین نگه دارند که قابل درک است. 

بنابراین شما معمولاً اصطلاح وب سایت رایگان را در Google جستجو می کنید و بسیاری از شرکت ها را پیدا می کنید که خدمات میزبانی وب سایت را به صورت رایگان ارائه می دهند. 

هنگامی که در این سرویس های به اصطلاح رایگان وب سایت ثبت نام می کنید ، به آرامی شروع به کشف محدودیت ها می کنید و بسیاری از آنها اصلاً رایگان نیستند.

خب پس حال متوجه آن شدهاید که سایت رایگان محدودیت های فراوانی به همراه دارد.

در ادامه به نکته های خیلی جذاب م حیاتی اشاره میکنیم که شما هم سایت رایگان را یک سراب در دنیای دیجیتال بدانید.

وبلاگ سایت وردپرس چیست طراحی وبسایت و شیوه های نوین

چرا نباید سایت رایگان راه اندازی کرد ؟

همیشه من با خودم فکر میکردم که وقتی سایت رایگان وجود دارد من چرا باید هزینه کنم.

و بعد ها با مطالعه مقاله های بسیاری متوجه نکات زیر شده ام که امیدوارم بتونه به شما هم کمک کنه :

اکثر ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب مجانی ، صدها وب سایت مشترک یک سرور را قرار می دهند. این باعث می شود که همه وب سایت های آنها با سرعت بسیار کمی بارگیری شوند. وب سایت های کند باعث ایجاد تجربه بد کاربر می شوند و برای سئو مضر هستند.

سئو و تولید محتوا یک امر بسیار حساس و حیاتی برای داشتن یک سایت به روز است.

داشتن یک آدرس وب سایت مانند mysmallbusiness.Freewebsite.com به هیچ وجه حرفه ای به نظر نمی رسد. زمانی که حتی یک نام دامنه مناسب ندارید ، بازدیدکنندگان از وب سایت شما و مشتریان بالقوه جدی گرفتن وب سایت شما را دشوار می کنند.

بسیاری از این سرویس های وب سایت رایگان اغلب به صورت آزمایش محدود انجام می شوند. بعد از مدتی از شما خواسته می شود که هزینه آن را پرداخت کنید. در بیشتر موارد ، این قیمت معمولاً بسیار بالاتر از خدمات میزبانی وردپرس معمولی است. 

اگر هنگام ورود به سیستم کارت اعتباری اضافه کرده باشید ، آنها می توانند بدون اخطار اخطار از شما هزینه دریافت کنند.

مانند هر تجارت دیگری ، این شرکت های وب سایت سازی مجانی نیز باید درآمد کسب کنند. برخی از آنها بابت خدمات اضافی مانند میزبانی تصویر ، حسابهای ایمیل ، دسترسی FTP ، انتقال وب سایت و غیره از کاربران خود هزینه می گیرند. این هزینه ها اغلب به طرز ناخوشایندی زیاد است.

بسیاری از کاربرانی که با یک وب سایت مجانی شروع می کنند و سپس می خواهند به یک سرویس پولی بروند ، انتقال داده های وب سایت خود را غیرممکن می دانند.

 این ارائه دهندگان خدمات هیچ ابزاری برای مهاجرت آسان سایت شما ارائه نمی دهند. در پایان کاربران برای صادرات دستی محتوای خود که می تواند به سرعت صورتحساب شما را افزایش دهد ، به فریلنسرها پرداخت می کنند.

دلایل بسیار زیاد دیگری هست که چرا نباید از وب سایت رایگان استفاده کنید اما ما تلاش کردیم که چند مورد از مهم ترین مواردی را که دلیل نساختن سایت مجانی است بیان کنیم.

امیدواریم این مقاله تونسته باشه اطلاعات مفیدی در اختیار شمایی که به دنیای دیجیتال ورود کرده اید داشته باشه.

در مقاله های بعدی به طور خیلی دقیق تر و تخصصی تر به این مبحث خواهیم پرداخت.

طراحی سایت وبلاگ سایت وردپرس چیست و شیوه های نوین

 

برای طراحی سایت با ویرا سگال کارو در تماس باشید

با شرکت هوش مصنوعی ویرا سگال کارو همراه باشید

بازدیدها: 144

دیدگاهتان را بنویسید

×