برترین سایت های ایران

برترین سایت های ایران

در این مطلب ما سعی داریم تا برترین سایت های ایران را به شما همراهان عزیز و گرامی معرفی کنیم. سایت ها صفحاتی در اینترنت هستند که برای اهداف گوناگونی طراحی می شوند. این سایت ها می توانند درآمد زا باشند و واقعا هیچ محدودیتی برای موفقیت ندارند.

برترین سایت های ایران

 

برای طراحی سایت با ویرا سگال کارو در تماس باشید

برترین سایت های ایران

آپارات

Aparat ، یک وب سایت اشتراک آنلاین که بعضاً با نام همتای ایرانی YouTube آن را می شناسند، در بالای لیست برترین سایت های ایران قرار دارد. یک پله از جایگاه دوم سال گذشته صعود کرده و دومین درگاه پرطرفدار آنلاین کاربران ایرانی است.

 این سایت که در سال نود راه اندازی شده است ، یک مسیر طولانی را طی کرده و یک جهش بزرگ در رتبه بندی جهانی دارد که از 543 به 170 رسیده است و واقعا این پیشرفت فوق العاده است.

دیجی کالا

رتبه دوم متعلق به دیجی کالا است ، یک رهبر بازار بالغ در تجارت الکترونیکی و دومین فروشگاه آنلاین پر بازدید در خاورمیانه پس از Souq.com در امارات متحده عربی. این مدل به دلیل مدل تجاری منحصر به فرد و رویکرد مشتری مداری شناخته شده است. 

Digikala که در سال هشتاد و شش به عنوان یک وب سایت خرده فروشی آنلاین تاسیس شد ، در کمتر از یک دهه به شهرت رسیده است. 

دیجی کالا ، پورتمنتو دیجیتال و دسته بندی کالاهای موجود برای خرید الکترونیکی را گسترش داده و اکنون شامل ورزش و اوقات فراغت ، مراقبت های بهداشتی و زیبایی ، لوازم خانگی و محصولات هنری است. از ماه آگوست ، بر اساس داده های منتشر شده توسط Alexa.com ، رتبه جهانی دیجی کالا 333 بود.

ورزش سه

وب سایت ورزش سه ( Varzesh3) ، قدیمی ترین و محبوب ترین سایت خبری ورزشی و سومین وب سایت محبوب محلی در ایران است. 

در سال گذشته جزو ده سایت برتر نبود اما هم اکنون به چهارمین مقصد آنلاین مراجعه کننده تبدیل شده است. در لیست رده بندی جهانی در رتبه 330 قرار دارد که اهمیت لیگ های فوتبال فارسی برای هواداران را نشان می دهد.

شاپرک

مکان چهارم متعلق به شاپرک ، یک شبکه پرداخت است که از طریق آن بیشتر معاملات آنلاین و مبتنی بر سایبر انجام می شود. سیستم شبکه پرداخت کارت الکترونیکی (شاپرک) بستری است که ارائه دهندگان خدمات پرداخت (PSP) و پایانه های Digital-POS آنها را در یک سیستم کاملاً یکپارچه جمع می کند. درست مثل ورزش 3 ، شاپرک سال گذشته در میان وب سایت های برتر نبود. محبوب شدن آن نیز نشانه دیگری از گرایش ایران به خرید دیجیتال است. در رتبه بندی جهانی به مکان 540 رسیده است (در مدت سه ماه با 45 افزایش رتبه.)

دیوار

دیوار اکنون پنجمین وب سایت پربازدید است. این یک سایت اینترنتی طبقه بندی شده است که همچنین دارای یک برنامه تلفن همراه است که در آن مردم اتومبیل ، مبلمان ، لوازم خانگی و آلات موسیقی را می فروشند ، می خرند یا مبادله می کنند.

 وب سایت دیوار نسبت به سال گذشته یک پله سقوط کرده است که این می تواند به دلیل تولد سایر سیستم عامل های مشابه مانند Sheypoor باشد. در سطح جهانی ، Divar در مکان 744 و در ایران در کل دهم است.

این لیستی از برترین سایت های ایران ,  ما در این مطلب پنج تا از برترین سایت های ایران را به شما دوستان معرفی کردیم, در مطالب آینده به طور دقیق تر و تخصصی تر به آنالیز دقیق تر این پنج سایت معرفی شده می پردازیم.

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشه و با برترین سایت های ایران بیشتر آشنا شده باشید.

طراحی سایت وبلاگ سایت وردپرس چیست و شیوه های نوین

 

برای طراحی سایت با ویرا سگال کارو در تماس باشید

با شرکت هوش مصنوعی ویرا سگال کارو همراه باشید

بازدیدها: 155

دیدگاهتان را بنویسید

×