طراحی گرافیکی کارت های اعتباری

طراحی گرافیکی کارت های اعتباری

طراحی گرافیکی کارت های اعتباری انفجاری در صنعت کارت های اعتباری

در این مقاله میخوام یک محصول خیلی جدید و جالب و جذاب را به شما طراحان و گرافیست های عزیز معرفی کنم

کارت های اعتباری امروزه جای اسکناس را در جهان دارد میگیرد و هر روز در تکنولوژی کارت های اعتباری پیشرفت قابل توجهی قابل دیدن است.

در گذشته کلیه انسان ها از کالا استفاده میکردند و بعد از گذشت زمان کالا جای خود را به سکه های طلا دادند و بعد اسکناس ها وارد بازار شدند و امروزه شاهد کارت های اعتباری در بازار جهان هستیم و حتی ارز های دیجیتال هم به تازگی دارد جای پول ها را در دنیا میگیرند.

امروزه کارت های اعتباری در همه جا حضور دارند و اکثرا طراحی های گرافیکی آنها مخصوص به بانک ها و موسسات اقتصادی می باشد.

 البته می توانید برای کارت های هدیه از طرح های متنوع تری استفاده کنید اما جدیدن شرکت Visa card با همکاری DC ناشر کتاب هاب مصور کارت های اعتباری با نقش و نشان کارکتر های این ناشر چاپ کرده است.

 کارت DC Power Visa® کارت خرده اعتباری هیجان انگیز جدیدی است که برای عاشقان داستان های مصور طراحی شده است. اما موارد استفاده از آنها محدود است به صورتی که می توانید از آنها برای جوایز در سینما ، خدمات اشتراک سرگرمی و کالاهای DC و همچنین غذا و بنزین استفاده کنید.

این کار شرکت ویزا کارت بسیار جالب و جذاب بوده است و با این کار توانسته است مشتریان جدیدی برای خود ایجاد کند. گاهی اوقات تنوع دادن به محصولات خیلی عادی و روزمره میتواند شادابی و انرژیه بسیار خوب و دلچسبی را به مالک آن القا کند.

در ادامه این مطلب کمی بیشتر توضیح خواهیم داد که طراحی گرافیکی کارت های اعتباری برای چه انسان هایی در جامعه کارامدتر است و جذابیت بیشتری دارد.

طراحی کارت لوگو طراحی گرافیکی شیوه های نوین آن

         طراحی گرافیکی کارت جدید  اعتباری به درد چه کسانی می خورد؟

برای کسانی که به صورت مکرر به سینما می روند این کارت ها خیلی می تواند جالب و جذاب باشد و یا کسانی که در جامعه مشترک چندین سرویس دیجیتالی هستند و یا حتی عضو شبکه های DC Univers هستند.در وبسایت رسمی این کار آمده :

با DC Power Visa® قدرت جهان DC را در جیب خود قرار دهید. UMB Bank و DC با هم همکاری کرده اند تا کارت عاشقان کتاب های کمیک را ارائه دهند که با همه چیز فوق العاده مطابقت داشته باشد. 

در تفریح ، ناهار خوری و زدن بنزین امتیاز کسب کنید. همچنین ، از تخفیف های منحصر به فرد خدمات اشتراک دیجیتال DC و همچنین کالاهای DC بهره مند شوید. 

از دیگر مزایای دارندگان کارت منحصر به فرد می توان به 10 درصد تخفیف اشتراک سالانه DC Universe و خرید در shopdcentertainment.com اشاره کرد. به علاوه ، 20٪ تخفیف WB Studio Tour Hollywood و کالا را دریافت کنید – پاداش نهایی قهرمانان! 

چندین طرح خیره کننده کارت برای انتخاب وجود دارد و دارندگان کارت فقط با یک پیشنهاد مقدماتی و یک پاداش ثبت نام خود را پیدا می کنند. این کارت ویزا وی سی هیچگونه هزینه سالانه و متوسط هزینه خرید برای کارت اعتباری خرده فروشی ندارد.

 اینها معمولاً بالاتر از حد متوسط هستند ، بنابراین داشتن تعادل از ماه به ماه به شدت توصیه نمی شود.

ما به طور خیلی کلی به طراحی گرافیکی کارت های اعتباری اشاره کردیم.در مطالب آینده به صورت تخصصی و کامل به شرکت های بزرگی که در دنیا طراحی گرافیکی کارت های اعتباری را انجام میدهند میپردازیم و شرکت های طراحی گرافیکی کارت را به صورت دقیق آنالیز خواهیم کرد.

امیدوار هستم که این مقاله برای شما همراهان گرامی و ارجمند مفید بوده باشه.

 

طراحی کارت لوگو طراحی گرافیکی شیوه های نوین آن

با شرکت هوش مصنوعی ویرا سگال کارو همراه باشید

بازدیدها: 163

دیدگاهتان را بنویسید

×