خرید و فروش دامین

خرید و فروش دامین

در این مطلب میخوام برای شما همراهان گرانقدر از خرید و فروش دامین توضیح بدم؟

شاید بگین خرید و فروش دامین مگه انجام میشه؟؟

جواب من به شما بله است.دامین های با سن بالا یا نوشتار جذاب یا نشان دهنده محصولی خاص هستند که قیمت های بسیار نجومی دارند.

خیلی از آدم هایی که بیشتر با دیجیتال مارکتینگ آشنا هستند در اینکه خرید دامنه باید دقیق و فکر شده باشد را اصول اولیه طراحی سایت می دانند.

در این مطلب خیلی به قیمت دقیق دامنه ها در بازار اشاره نمیکنیم ولی در مقاله های آینده بیشتر راجع به این موضوع جذاب و درآمدزا توضیح خواهیم داد.

راستی شرکت ویرا سگال کارو هم خرید و فروش دامین را به تازگی شروع کرده است. برای دیدن دامین های شرکت ما به SHOP فروشگاه سایت مراجعه فرمایید.

یکی از راه هایی که افراد از آن درآمد کسب می کنند خرید و فروش دامین است. بسیاری از ما شنیده ایم که دامین هایی وجود داشته اند که با قیمت ناچیزی خریداری شده اند .

 هم اکنون با قیمت های سر به فلک کشیده ای فروخته می شوند. بنابراین می توان گفت که این داد و ستد می تواند بسیار سود آور باشد اما برای انجام این کار باید به چند نکته توجه کنید تا خرید های شما با شکست مواجه نشود. در ادامه این مطلب شما را در تهیه و خرید دامین راهنمایی می کنیم.

خرید و فروش دامین دامنه طراحی سایت وبلاگ سایت وردپرس چیست و شیوه های نوین

 

برای طراحی سایت با ویرا سگال کارو در تماس باشید

چگونه خرید و فروش دامین کنیم ؟

ما قصد داریم تا با راهمایی که به شما می کنیم نشان دهیم که برای انجام این داد و ستد به چه نکاتی باید توجه داشته باشید:

تمرکز خود را بر روی چیز خاصی بگذارید.
اسامی را پیدا کنید که ارزش واقعی دارند.
در دسترس بودن دامنه را بررسی کنید.
قیمت را ارزیابی کنید.
دامنه های خود را در جلو و مرکز قرار دهید.

میلیون ها دامنه در حال حاضر توسط شخصی ثبت شده و ترکیبات بی پایان دامنه های موجود برای ثبت وجود دارد ، به ویژه هنگامی که صدها پسوند نام دامنه جدیدی مانند .app و .club را در نظر می گیرید. سعی کنید تمرکز خود را بر روی حوضه هایی بگذارید که در آن اطلاعات دارید. به برخی از فضاهایی که بیشتر با آنها آشنا هستید فکر کنید و جستجوی نام دامنه خود را بر اساس کلمات کلیدی مرتبط شروع کنید.

اینگونه فکر کنید که دامنه هایی که خریداری می کنید یک سرمایه ارزشمند برای خریدار است.

خودتان را جای خریدار بگذارید آیا خرید آن دامنه خاص موجب می شود تا بیشتر سود ببرید؟ باید در این مورد کاملا با خود رو راست باشید .

به نظر شخصی من که دامنه خاص خیلی می تواند در نگاه اول توجه خریدار را جلب کند و باعث شود که حس بهتری به سایت شما داشته باشد.

به خاطر داشته باشید که حتما باید در دسترس بودن آن دامنه خاص را چک کنید. اگر هیچ کس مالک آنها نباشد ، می توانید بلافاصله نام دامنه ها را خریداری کنید. به خاطر داشته باشید که دامنه خود را قیمت گذاری کنید.

 می توانید در اپلیکیشن های خاصی کلمه کلیدی را وارد کنید و همچنین از برخی ویژگی های جستجوی پیشرفته برای دیدن لیستی از نام های مشابه با نام شما استفاده کنید ، آنچه که در واقع برای چه چیزی فروخته اند و زمان فروش آن استفاده کنید. در آخر برای فروش دامنه خود باید آنها را در معرض عموم قرار دهید. باید یک اعتماد دو طرفه برای خریدار و فروشنده به وجود بیاید تا بتوانید آنها را بفروشید.

خرید و فروش دامین دامنه طراحی سایت وبلاگ سایت وردپرس چیست و شیوه های نوین

 

برای طراحی سایت با ویرا سگال کارو در تماس باشید

با شرکت هوش مصنوعی ویرا سگال کارو همراه باشید.

بازدیدها: 9792

این پست دارای یک دیدگاه است

  1. خیلی جالبه
    دامین های جالبی دارید

دیدگاهتان را بنویسید

×