تیک آبی اینستا را چگونه بگیریم

تیک آبی اینستا را چگونه بگیریم

در این مطلب می خواهم به طور دقیق به شما آموزش دهم که چگونه تیک آبی اینستا را دریافت کنید.

تیک آبی اینستا نه به طراحی پیج شما بستگی دارد نه…

قابلیت گرفتن تیک آبی اینستا برای همه اکانت ها ایجاد شده است. اما گرفتن آن می تواند کمی گیج کننده باشد. ما در این مقاله پاسخ سوال های شما را در مورد گرفتن تیک آبی پاسخ خواهیم داد. 

ما سوالات متداول مانند معنای تأیید شدن در اینستاگرام ، اینکه چرا یک نشان تأیید شده در اینستاگرام را نیاز دارید و نحوه درخواست برای تأیید را بررسی می کنیم. 

به علاوه نکاتی را به شما می گوییم که چطور راحت تر تایید اینستا را بگیرید. اما ابتدا باید بدانید که این تاییدیه چیست ؟ این علامت آبی به معنی تایید رسمی حساب توسط اینستاگرام است. 

افراد ، مارک ها و مشاغل دارای نشان تأیید شده از نظر اینستاگرام معتبر هستند و می توانند تیک آبی اینستا را دریافت کنند.

تیک آبی اینستا

چه کسانی تیک آبی اینستا را می گیرند؟

نشان آبی در اینستاگرام به افراد و مارک های برجسته داده می شود. حساب های جعلی ، کپی و جعل هویت ، حساب های شناخته شده و تأثیرگذار در فضای مجازی را هدف قرار می دهند.

 تا بتوانند فالوور های بی اطلاع را شکار کنند. به همین دلیل نشان تأیید شده اینستاگرام ایجاد شد. نشان آبی که گواهی اصالت در اینستاگرام است.

 این به دنبال کنندگان نشان می دهد که شخص یا مارکی که پشت این حساب کاربری وجود دارد واقعی است و می توان به او اعتماد کرد.

آیا می توانید تاییدیه اینستا را بگیرید؟

پاسخ کوتاه به این سوال بله است ، شما می توانید در اینستاگرام تأیید شوید. 

در واقع ، هرکسی می تواند اکنون برای تایید شدن اقدام کند! اما چرا ؟ اینستاگرام برای پاک کردن روند کار و جلوگیری از بازار سیاه مخفی برای تیک آبی اینستا ، یک برنامه تأیید حساب عمومی معرفی کرد.

 تا قبل از این برنامه عمومی اینکه چطور اینستاگرام دقیقاً نشان تأیید شده را انتخاب می کرد ، یک معما بود! شاید ناگهانی می دیدید که یک نشان آبی در کنار حساب شما نمایان شده است.

 با این حال این برنامه عمومی سرنخ های مهمی از روند تأیید را به ما داده است.

چطور تیک آبی اینستا را بگیریم ؟

روند درخواست تأیید اینستاگرام یا همان تیک آبی اینستا بسیار آسان است. شما فقط باید این مراحل را دنبال کنید:

1. به حساب خود بروید و روی دکمه منو در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید

2. روی نماد تنظیمات ضربه بزنید (آیکون آن یک چرخ دنده کوچک است)

3. روی نماد حساب (Acount) ضربه بزنید

4. نزدیک به پایین روی درخواست تأیید(Request Verification) ضربه بزنید

5. نام کامل ، نام حرفه ای و دسته فعالیت خود را پر کنید

6. تصویری از شناسنامه، گذرنامه یا اسناد تجاری خود را بارگذاری کنید

7.پس از اتمام درخواست ، روی Send کلیک کنید!

به همین راحتی !!!!

شرایط تأیید اینستاگرام چیست؟

1- باید معتبر باشید – برای احراز صلاحیت ، باید همان باشید که ادعا می کنید هستید ، خواه حساب شما نماینده یک شخص ، تجارت یا مارک تجاری باشد!

منحصر به فرد باشید – فقط یک حساب برای هر شخص یا تجارت قابل تأیید است (مگر اینکه حساب شما مختص زبان دیگری باشد). توئجه داشته باشید که سایر حساب ها در اینستاگرام تایید نمی شوند.

حساب کامل داشته باشید – از آنجا که تیک آبی اینستا برای اشخاص و اشخاص عمومی اختصاص دارد ، نمی توانید حساب خصوصی داشته باشیدو حساب شما باید عمومی باشد. 

همچنین حساب شما نیز باید کامل باشد ، به این معنی که شما یک بیو ، عکس حساب و حداقل یک پست در حساب خود داشته باشید.

قابل توجه برای گرفتن چک آبی اینستاگرام برای خود ، حساب شما باید یک مارک ، شخص یا کسب و کار شناخته شده و بسیار جستجو شده باشد.

بعلاوه ، باید هویت خود را با مدرک شناسایی عکس دار دولتی و / یا اسناد تجاری مربوط تأیید کنید.

مزایای تایید شدن در اینستا چیست؟

تأیید شدن در اینستاگرام باعث ایجاد اعتماد می شود – چک آبی به پیروان شما اطمینان می دهد که واقعی هستید و می توانند به حساب شما اعتماد کنند.
شما در Stories به پیوند اینستاگرام دسترسی دارید – حساب های تأیید شده برای اولین بار قادر به اضافه کردن پیوندهای داستان اینستاگرام خود بودند. بدون تأیید صحت ، برای دسترسی به این ویژگی حداقل به 10،000 دنبال کننده احتیاج دارید.
این تاییدیه باعث افزایش آگاهی از نام تجاری می شود – همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، تیک آبی به جهانیان می گوید شما کسی هستید.
و در نهایت می توانید از این تاییده استفاده کنید تا فروش خود را بیشتر کنید.

4 نکته برای کمک به شما در تأیید صحت در اینستاگرام

1.بیوگرافی اینستاگرام خود را تکمیل کنید
یکی از نیازهای اصلی تأیید اینستاگرام ، حساب کامل اینستاگرام است. مطمئن شوید که بیوگرافی شما کاملاً پر شده باشد ، شامل یک عکس حساب کاربری باشد و حداقل یک پست در حساب داشته باشید.

2.روی انتشار کار کنید
رد صلاحیت اصلی افرادی که امیدوارند حساب های اینستاگرام خود را تأیید کنند ، دارای ارزش خبری نیستند. هر حساب اینستاگرام به طور دستی توسط یک کارمند اینستاگرام تأیید می شود ، که بررسی بر روی چندین منبع خبری را انجام می دهد.

3.حضور خود در وب را مدیریت کنید تا بسیار قابل جستجو باشد
اگر حساب شما فقط در اینستاگرام مستقر است ، به احتمال زیاد تأیید نخواهید شد. با این حال ، با اطمینان از تسلط بر جستجو حول نام خود ، می توانید حضور چشمگیری ایجاد کرده و گرفتن تیک آبی اینستاگرام را تضمین کنید!

4. به جذب دنبال کننده برای اینستاگرام خود ادامه دهید
اگرچه تعداد فالوورهای مورد نیاز برای تأیید اینستاگرام مشخص نیست، اما قطعاً با تعداد بیشتری فالوور قابل توجه تر به نظر می رسید.

تیک آبی اینستا

با شرکت هوش مصنوعی ویرا سگال کارو همراه باشید

بازدیدها: 45

دیدگاهتان را بنویسید

×