خرید هاست لینوکس و دلایل آن

خرید هاست لینوکس و دلایل آن

برخی از مواقع کسب و کار ها برای استفاده ای که از اینترنت دارند باید خرید هاست لینوکس یا سرور لینوکس داشته باشند. اما سوال اینجاست که در اصل لینوکس چیست و کاربرد های هاست یا سرور لینوکس چیست؟

ما در این مفاله سعی می کنیم به شما نشان دهیم که با خرید هاست لینوکی  انجام چه فعالیت هایی ممکن خواهد شد. لینوکس به دلیل داشتن پلتفرم منبع باز محبوب ترین سیستم عامل است. سیستم های منبع باز اجازه می دهد تا کد بدون محدودیت اصلاح و توزیع شود.

کاربران لینوکس اغلب برای مدیریت وظایف توسعه وب به cPanel اعتماد می کنند. اگرچه ممکن است ارائه دهندگان cPanel را شامل شوند ، این یک برنامه شخص ثالث است. ویندوز و لینوکس بسیاری از ویژگی های مشابه را دارند و برای اکثر کارهای اصلی سازگار هستند. اینها تنه گوشه ای از دلایل است که خرید هاست لینوکس پیشنهاد می شود.

خرید هاست لینوکس دیجیتال مارکتینگ خرید و فروش دامین دامنه طراحی سایت وبلاگ سایت وردپرس چیست و شیوه های نوین
برای طراحی سایت با ویرا سگال کارو در تماس باشید

لینوکس چیست؟

لینوکس ، یک سیستم عامل منبع باز ، محبوب ترین سیستم عامل در بین ارائه دهندگان میزبانی وب است.بنابراین خرید هاست لینوکس یک امر متداول در بین طراحان سایت می باشد.

منبع باز به این معنی است که کد منبع می تواند به صورت آزادانه در ظرفیت های تجاری و غیر تجاری مورد استفاده ، اصلاح و توزیع مجدد قرار گیرد. ارائه دهندگان میزبانی وب این مورد را به محدودترین پلتفرم ویندوز ترجیح می دهند زیرا امکان شخصی سازی بیشتر در قابلیت های سرور و گزینه های کاربر را فراهم می کند.

چرا خرید هاست لینوکس خوب است؟

هر فیچر سرور Linux با استفاده های مختلف طراحی شده است:
اگر از یک وب سرور استفاده می کنید ، به احتمال زیاد این CentOS® را اجرا می کند
اگر برنامه شما برای هزاران کاربر – یا بیشتر – سروکار داشته باشد ، شما می خواهید برای کنترل این نوع حجم ، مانند Red Hat® Enterprise یا سرور اوبونتو طراحی شده باشد.

اگر به نظر می رسد برای نیازهای کاری شما بیش از حد مجاز باشد ، یک سرور تک منظوره Linux TurnKey ممکن است زیرساختهای Cloud کافی مبتنی بر Linux باشد.

از این رو در خرید هاست لینوکس باید به این امر دقت کنید که کدام حالت مناسب شما می باشد.  طبق شرکت تحقیقاتی IDC ، بسیاری از شرکت ها با تلفیق مراکز داده و انتقال هرجا ممکن به نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) ، تعداد سرورهایی را که مدیریت می کنند کاهش می دهند . در عوض مسئولیت سرور را به ارائه دهندگان خدمات ابری منتقل می کنند.

هنگامی که شما از یک ارائه دهنده خدمات مانند Rackspace برای میزبانی یا مدیریت سرور Linux خود استفاده می کنید ، توانید خدمات سرور ، فضای ذخیره سازی و شبکه را با هم ترکیب کنید و یک راه حل یکپارچه ایجاد کنید که پاسخگوی نیازهای شما باشد. بنابراین ، شما می توانید به جای تلاش برای تبدیل شدن به متخصصین لینوکس ، بر رشد کسب و کار خود تمرکز کنید.

چرا از لینوکس باید استفاده کنیم ؟

خرید هاست لینوکس می تواند مزیت های زیر را داشته باشد:

کارایی


سرورهای لینوکس عملکردی را فراهم می کنند که شما برای ارائه به زیرساخت خود نیاز دارید

ثبات


سرورهای لینوکس بر اساس فناوری منبع باز ساخته شده اند که از قابلیت عکس برداری پشتیبانی می کند.

امنیت


سرورهای لینوکس مجوزهای پیشرفته ای را ارائه می دهند که می توانند برای امنیت بهینه شوند.

مقیاس پذیر


لینوکس با فناوری های ابری کار می کند تا به شما کمک کند تا تجارت خود را راحت تر مقیاس بندی کنید.

اکثر شرکت های خرید هاست لینوکس را ترجیح می دهند زیرا این امر به پایین نگه داشتن هزینه کمک می کند و همین امر باعث می شود تا از نظر مشتریان ارزان تر باشد. یکی دیگر از مزایای مهم میزبانی با لینوکس ، سازگاری آن با سایر سیستم عامل ها و نرم افزارها است.

البته یکی از مهمترین قسمتهای میزبانی شما عملکرد خوب آن است. اگر بسته شامل خرید هاست لینوکس باشد ، متوجه خواهید شد که عملکرد آنها بهتر از سرورهای Windows است. این سیستم عامل پایدارترین سیستم است که پیدا خواهید کرد.

با گذشت زمان کند نمی شود یا مسدود نمی شود. سرورهای وب لینوکس نشتی از حافظه را تجربه نمی کنند و زمان بروزرسانی آنها اغلب بسیار بهتر از سرورهای دیگر است.

خرید هاست لینوکس دیجیتال مارکتینگ خرید و فروش دامین دامنه طراحی سایت وبلاگ سایت وردپرس چیست و شیوه های نوین
برای طراحی سایت با ویرا سگال کارو در تماس باشید

با شرکت هوش مصنوعی ویرا سگال کارو همراه باشید

بازدیدها: 62

دیدگاهتان را بنویسید

×