قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی برای بیزینس های فروشگاهی یک امر بسیار مهم و حائذ اهمیت است. امروزه طراحی سایت فروشگاهی برای هر کسب و کار یک الزام و اجبار شده ؛ چرا که خرید اینترنتی مزایای فراوانی برای خریدار و همینطور فروشنده ایجاد می کند.

در صحبت با فروشندگان شاهد و ناظر بر کامل بودن اطلاعات خریداران بودیم که در پاسخ به سؤالات ما ، به گرفتن اطلاعات از اینترنت اشاره می کردند ؛ و این قدرت تکنولوژی را می رساند. در گذشته نه چندان دور ، داشتن ویترین زیبا توجه مشتریان را جلب می کرد ؛ اما امروزه داشتن طراحی سایت آنلاین فروشگاهی یک مزیت به شمار می رود.

از این موضوع باید آگاه باشیم که قیمت طراحی سایت فروشگاهی همواره بستگی به موارد مختلفی دارد. استفاده از المان های ویژه ، کد نویسی های اختصاصی ، داشتن گرافیک ویژه و همچنین آموزش هایی بعد از طراحی سایت آنلاین برای صاحبین سایت همگی بر روی قیمت طراحی سایت فروشگاهی نهایی تاثیر می گذارند.در چندین سال اخیر که ریسپانسیو و یا واکنش گرا بودن سایت فروشگاهی امر مهمی به حساب نمی آمد، ریسپانسیو بودن یک آپشن ویژه حساب می شد و طراحان بابت آن پول بیشتری دریافت می کردند اما امروزه دیگر این چنین نیست و با افزایش بازدید کنندگان با گوشی موبایل و یا تبلت هر سایتی باید ریسپانسیو و واکنش گرا باشد.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی به چه عواملی بستگی دارد؟

چند زبانه بودن

چندزبانه بودن سایت نیز یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی است. هر چه تعداد زبان های سایت بیشتر باشد ، گروه مترجم و برنامه نویس بیشتر در گیر می شوند و همچنین زمان تحویل نیز دیر تر می شود.

زیرا که تمامی محتوا ها و برگه های ایجاد شده باید به زبان های مورد نیاز نیز ترجمه شوند و این ترجمه هم توسط سرویس های خودکار انجام نمی شود زیرا که ترجمه ی آنها بسیار ضعیف است. پس مشخصا هزینه قیمت طراحی سایت فروشگاهی جدایی را در پی خواهد داشت.

اختصاصی یا cms

قیمت طراحی سایت فروشگاهی با توجه به اینکه اختصاصی است و یا با cms های موجود است ، متفاوت است. یک سایتی که به صورت اختصاصی طراحی سایت شده است ، تیم برنامه نویس زمان زیادی را برای آن صرف کرده و قابلیت های متفاوتی را با توجه به نیاز مشتری می توان به آن افزود.

پس قیمت طراحی سایت  بالا تری را نیز دارد. اما سایتی که بر اساس cms هایی مانند وردپرس و یا جوملا است ، از یک قالبی پیروی می کند و کار کمی آسان تر است. همچنین هزینه پرداختی طراحی سایت آنلاین برای آن نیز کمتر است.

سئو سایت و بهینه سازی

سئو فعالیتی است که پس از اتمام سایت باید انجام شود. البته سئو سایت موضوعی جدا از طراحی کردن است و گاهی افراد گمان می کنند که این دو با هم انجام می شوند.

سئو کردن سایت پروژه ای بلند مدت است که نزدیک به یک سال طول می کشد و اگر تمایل دارید که سایت خود را پس از طراحی سایت آنلاین ، سئو کنید باید با تیم متخصص سئو مشورت کنید و قراردادی جداگانه برای این کار تنظیم شود تا پس از آن شاهد افزایش روز افزون مشتری های خود در کسب و کار توسط ترافیک مستقیم باشید.

سئو سایت بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی بسیار تاثیر گذار است.

هاست و سرور

یکی از موارد مهم برای یک سایت ، هاست و سرور آن است. اگر هاست و سرور استفاده شده حجم و کیفیت لازم را نداشته باشد ، در آینده سایت با مشکلات فراوانی رو به رو می شود. مشکلاتی مانند سرعت لود بالا ، down شدن سایت در خیلی از مواقع و یا سرعت کند دانلود و آپلود.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی به دلیل اینکه خیلی سایت های پر باز دیدی هستن حتما باید توسط گروه متخصص انجام شود از این رو ما به شما گروه ویرا سگال کارو معرفی می کنیم گروه ویرا سگال کارو با داشتن تجربه ای کافی در این زمینه از هاست و سروری قوی برای سایت شما استفاده می کند تا با هیچ مشکلی روبه رو نشوید.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

به چه دلیل طراحی سایت فروشگاهی حائذ اهمیت است؟

 • تبلیغات در طراحی سایت آنلاین و اینترنت با هزینه کمتر نسبت به روش هایی مثل تبلیغات تلویزیونی قابل اجرا است.

 

 • در فضای سایت ، گستره ای وسیع و روش های مختلفی برای تبلیغات و دیده شدن کسب و کار وجود دارد.

 

 • طراحی سایت آنلاین مانند یک بوم بزرگ می ماند که امکان انتقال اطلاعات کامل از محصول و خدمات را دارد.

 

 • به وسیله سایت و درج مطالب مرتبط در آن می توان پاسخ سوال تعداد زیادی از مشتریان در قالب قیمت طراحی سایت فروشگاهی را در یکجا و یک مرتبه پاسخ داد.

 

 • فضای سایت به گونه ای است که بهتر از هر راه دیگری (مثلا آموزش تلفنی) با مشتریان در ارتباط بود و به آنها آموزش های لازم در جهت استفاده از محصولات را داد.

 

 • چند سالی است که دیگر کسی برای ارتباط با هر جایی در دفترچه تلفن دنبال شماره آن نمی گردند. بلکه در اینترنت و از میان سایت ها به دنبال راه های تماس با آنجا می گردند. پس وجود سایت برای بقائ یک کسب و کار حیاتی است.

 

 • توجه داشته باشید که اگر زمانی شکم بزرگ اعتبار یک کاسب بود ، امروزه و با پیشرفت تکنولوژی طراحی سایت آنلاین به یک کاسب و کا و کاسبی اعتبار می بخشد.

 

 • شاید برای همه امکان پذیر نباشد که در مرکز شهر مغازه بگیرند و فعالیت کنند اما در مورد سایت این امتیاز وجود دارد که هر کسی با تلاش و پیگیری در بهترین جای اینترنت قرار بگیرند.

 

 • در ادامه مورد بالا ، پشتیبانی ۲۴ساعته در طی ۷روز هفته برای تمامی مشاغل امکان پذیر نیست مگر اینکه این پشتیبانی به واحدی هوشمند و سریع مثل سایت واگذار شود.

 

 • یکی از بزرگترین مزایای طراحی سایت آنلاین ، سادگی در انتشار مطالب و خدمات آن بین مردم و البته توسط خود مردم است.

 

 • هرچقدر که یک کسب و کار موفق و پر سفارش و مشتری هم که باشد ، طراحی سایت امکان ایجاد گروه جدیدی از مشتریان را به وجود می آورد.

 

 • ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی از طریق ایمیل های دامنه سایت یکی از پربازده ارین روش های بازاریابی در سراسر جهان است. در این روش حتی اگر افراد به سایت شما سر نزنند از طریق ایمیل هایی که دریافت می کنند ، می توانند از آخرین اخبار کسب و کار شما آگاه شوند.

 

 • در ادامه توضیح فوق یکی دیگر از مزیت های قیمت طراحی سایت فروشگاهی امکان ایجاد باشگاه مشتریان است. پس از ایجاد باشگاه مشتریان می توان انواع خدمات دیگر را به مخاطبان ارائه داد. مانند ارسال خبرنامه هفتگی ، ارائه تخفیفات ویژه و …

 

 • از طریق سایت می توان اطلاعاتی همچون اطلاعات تماس افرادی که مشتریان بالفعل یک کسب و کار هستند را به دست آورد و برای تبدیل آنها به مشتریان بالقوه برنامه ریزی کرد.

 

 • از گذشته تا به امروز بین بنگاه های مختلف در یک زمینه کاری رقابت وجود داشته است. همیشه صاحب مشاغل مختلف دنبال راه هایی برای پیروزی در این رقابت بوده اند. در عصر دیجیتال امروز این راهکار قیمت طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کار است.

 

 • وب سایت این امکان را می دهد که علاوه بر راه های موجود برای ارائه خدمات به مشتریان از طریق اینترنت و به صورت طراحی سایت آنلاین نیز کسب و کار و درآمد کرد.

 

 • در قسمت بلاگ یک وبسایت می توان مطالب جانبی از کسب و کار خود منتشر کرد که علاوه بر ایجاد مشتری از طریق آن مطالب ، امکان درج نظر و دیدگاه را به مشتریان می دهد.

 

 • طراحی و ایجاد سایت کسب و کار را بسیار سریعتر می کند. برای مثال حذف تماس های تلفنی پشت سر هم مشتریان و کاغذ بازی های ثبت سفارش ، سرعت تحویل کار به مشتری نهایی را چندید برابر می کند و این خود به تنهایی بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی تاثیر گذار است.

 

 • طراحی سایت آنلاین و چاپ بروشور و کاتالوگ در حالی که انسان امروزی دیگر علاقه ای به مطالعه منابع کاغذی و چاپی ندارد ، به جز مصرف کاغذ نتیجه ی دیگری ندارد.

 

 • یک وب سایت اگر اصولی و تخصصی طراحی سایت آنلاین و ایجاد شده باشد ، پلت فرمی پر پتانسیل برای تحلیل عملکرد و شناخت رفتار مشتریان در اختیار صاحبان سایت قرار می دهد که این خود تاثیر مستقیم بر کسب و کار و قیمت طراحی سایت فروشگاهی دارد.
 • قیمت طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی چگونه است؟

طراحی سایت فروشگاهی متفاوت تر از طراحی سایت آنلاین شخصی است. به دلیل پیچیدگی های زیاد طراحی سایت فروشگاهی و کسب و کار اینترنتی و زمان بیشتری که نیاز دارند قیمت طراحی سایت فروشگاهی کمی گران تر از طراحی سایت شخصی خواهند بود.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی بر اساس ویژگی ها به دو بخش تقسیم می گردد:

 • طراحی سایت آنلاین فروشگاهی معمولی
 • طراحی سایت آنلاین فروشگاهی پیشرفته (advanced)

امکانات طراحی سایت آنلاین فروشگاهی معمولی :

تمامی امکانات سایت های presentation بعلاوه

 1. تعریف محصولات به تعداد نا محدود و درج مشخصات
 2. تعیین وضعیت محصول (بزودی – موجود است – موجود نیست و…)
 3. ثبت نظر کاربران به طرز مجزا برای هر محصول و نمایش در سایت
 4. وضعیت انبار محصول (موجود و نا موجود)
 5. سبد خرید
 6. اتصال به درگاه بانک جهت خرید اینترنتی
 7. فیلتر نمودن محصولات بر اساس پارامتر های موجود _ گروه محصولات ، برند ، رنج قیمت و …
 8. تعیین چندین کاربر برای مدیریت سایت و کسب و کار بهتر

امکانات طراحی سایت آنلاین فروشگاهی پیشرفته

با توجه به متد های برنامه نویسی و طراحی سایت آنلاین حرفه ای با استفاده از ASP.net و ویژگی های MVC می توان امکانات بیشماری را بنا به درخواست و نیاز مشتریان به کسب و کار اینترنتی اضافه نمود. که به این سایت ها فروشگاه اینترنتی پیشرفته گفته می شود که بر قیمت طراحی سایت فروشگاهی تاثیر گذار  است.

برخی از این امکانات اختصاصی که ممکن باعث افزایش قیمت طراحی سایت آنلاین شود به شرح زیر است :

 1. اتصال طراحی سایت آنلاین به نرم افزار باشگاه مشتریان یا سیستم حسابداری
 2. مقایسه پیشرفته چندین کالا بر اساس پارامتر های مختلف
 3. جستجوی پیشرفته در میان محصولات(تولید محتوای دقیق)
 4. طراحی نمودار های آماری مختلف مانند قیمت محصولات در باز های زمانی مختلف
 5. محاسبه تخفیف برای مشتریان ویژه بصورت خودکار
 6. محاسبه و نمایش چندید نوع قیمت و اطلاعات محصول به مشتریان ، همکاران یا فروشندگان
 7. و…

نکته دیگری که بر قیمت گذاری کسب و کار اینترنتی و قیمت طراحی سایت فروشگاهی از طرف برخی شرکت های طراحی سایت موثر است ، میزان بودجه کارفرما بر طراحی سایت آنلاین است. گاهی یک استارتاپ کوچک ( کسب و کار کوچک )با هزینه ای محدود درخواست سفارش طراحی سایت می کند. گاهی نیز یک برند تجاری بزرگ برای طراحی سایتش هزینه زیادی را کنار می گذارد.

البته لزوما هزینه بیشتر مساوی با طراحی بهتر نیست. البته همواره حداقل هایی را برای ارائه هزینه طراحی سایت کسب و کار در نظر دارند ، اما ممکن است بنا به بودجه کارفرما برخی امکانات از سایت حذف یا به آن اضافه شود تا رضایت طرفین در این عقد قرار داد جلب شود و این امر بر کسب و کار و قیمت طراحی سایت فروشگاهی تاثیر گذار است.

استاندارد های طراحی سایت آنلاین بر کسب و کار

 • جذابیت و منحصر به فرد بودن سایت آنلاین
 • رعایت اصولی تمام قوائد و قوانین سئو
 • بالاترین سرعت بارگذاری سایت
 • ریسپانسیو بودن و نمایش صحیح در موبایل و تبلت
 • اجرای صحیح و تایید شده در تمام مرورگرهای وب استاندارد
 • هم خوانی و انطباق مهندسی شده سایت با تجارت کافرما
 • کدنویسی اختصاصی و عدم استفاده از قالب ها و کدهای عمومی
 • تعیین هزینه شفاف و منصفانه برای مشتری در جلسات مشاوره

 

بازدیدها: 210

دیدگاهتان را بنویسید

×