طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای : امروزه کسب و کار ها تنوع بسیار زیادی به خود گرفته اند و به دنبال آن ، با افزایش این تنوع ، فضای رقابتی بودن بازار بیش از پیش ، افزایش پیدا کرده. شما برای دستیابی به این حجم از مخاطبین نیاز به کانال های تبلیغاتی گسترده ای دارید.

یکی از بهینه ترین و اصولی ترین راه کار ، طراحی سایت است. داشتن یک سایت در کسب و کار اینترنتی یک امر ضروری است.

هر چند امروزه بنا به گرایش مردم به سمت تلفن های هوشمند ، وجود یک اپلیکیشن حرفه ای نیز برای رشد کسب و کار خود در بستر آنلاین به شدت احساس می شود.

پس می توان نتیجه گرفت در دنیایی که افراد بیشتر زمان خود را در اینترنتی سپری می کنند ، وجود یک طراحی سایت حرفه ای و در کنار طراحی اپلیکیشن موبایل مزیت بزرگی کسب و کار محسوب می شود.

در هر زمینه ای که مشغول به کسب و کار هستید ، برای اینکه بتوانید خدمات خود را به بهترین شکل ارائه دهید و یا اینکه به معرفی تخصص و ویژگی های شخصی خود بپردازید ، نیاز به طراحی سایت حرفه ای دارید.

امروزه با توجه به گسترش استفاده از خدمات آنلاین در میان مردم ، برای به موفقیت رسیدن نیاز است که در فضای اینترنت فعالیتی تاثیر گذار داشته باشید.

شرکت طراحی سایت حرفه ای

ویژگی های طراحی سایت حرفه ای

منظور از طراحی سایت حرفه ای دارا بودن مشخصاتی است که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

شرکت طراحی سایت در مقابل یک طراح سایت فریلنسر

آیا شما تنها به یک سایت نیاز دارید؟ در زمینه های تولید محتوا ، بازاریابی سایت (کسب و کار) ، سئو ، انتخاب هاست و دامنه و… هم به کمک نیاز دارید؟ یک طراح سایت فریلنسر می تواند تنها یک سایت را طراحی کند.

اما یک شرکت طراحی سایت حرفه ای بزرگ ، می تواند بسیاری از خواسته های شما را پاسخ دهد و مطابق با معیار های شما رفتار کند.

کد نویسی ( رمز گذاری )

کد نویسی یا رمز گذاری یک واژه رایج در برنامه نویسی است. برخی از طراحان سایت در کد نویسی سایت هایی که طراحی می کنند ، مهارت دارند. مخصوصا اگر از پلتفرم های شناخته ای همچون وردپرس ( WordPres) استفاده کنند.

برخی دیگر از طراح سایت ممکن است به برنامه نویسی جدا گانه و اختصاصی بپردازند. شما باید قابلیت ها و ویژگی های کسب و کار و سایت تان را مشخص کنید تا طراحی سایت حرفه ای بداند از چه روشی باید به کد نویسی سایت شما بپردازد.

گواهی نامه ها و مجوز ها

آیا طراح سایت مورد نظر شما دارای مهارت های حرفه ای در طراحی گرافیک ، طراحی سایت حرفه ای و اینترنت است؟

تجربه

سابقه شرکت طراحی سایت حرفه ای یا طراح سایت چقدر در زمینه طراحی  سایت فعالیت داشته است؟ به نمونه کار های طراحی سایت فرد یا شرکت نگاه کنید. آیا رنگ های به کار رفته در آن ها متعادل هستند؟

آیا تمام لینک ها به درستی کار می کنند؟ آیا سرعت بار گذاری سایت خوب است؟ آیا حرکت در آن سایت ها راحت است؟ آیا تمام صفحات سایت در یک نگاه غیر متناقض و منسجم هستند؟

شرکت طراحی سایت حرفه ای

سبک

طراح سایت ، سبک خاص خود را دارند. نمونه کار های آن ها را بررسی کنید تا ببینید سایت هایی که برای دیگران طراحی کرده اند و حتی مرتبط با صنعت شما نیستند، برای شما جذاب هستند یا خیر؟

سبک مورد علاقه خود را انتخاب کنید و با طراح سایت حرفه ای در این زمینه همکاری کنید.

گواهی حسن انجام کار و تصدیق نامه

به مشتریان کسب و کار قبلی طراحان سایت مراجعه کنید. احتمالا یک لیست از نظرات این مشتریان به راحتی در دسترس است. در غیر این صورت ، اطلاعات تماس مشتریان را بردارید و با تعدادی از آن ها تماس بگیرید. آن ها می توانند نظرشان در ارتباط با طراح سایت خوب یا بد را بدهند.

تکنولوژی

شما باید به دنبال شخصی باشید که در زمینه پیکر بندی سایت و انتخاب زبان مناسب برای سایت ، به روز باشد و توانایی استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در سایت را داشته باشد.

سئو (SEO )

بهینه سازی موتور جستجو ( سئو ) یک ضرورت است اگر شما خواهان دیده شدن سایت تان در نتایج گوگل هستید. طراح حرفه ای سایت باید بهترین تکنیک های سئو را بداند و در سایت شما اعمال کند.

موبایل فرندلی

بسیاری از افراد از طریق تلفن های همراه یا تبلت های خود به سایت های کسب و کار مراجعه می کنند. یک طراح سایت حرفه ای باید بداند چه طور می توان یک سایت ریسپانسیو ( واکنش گرا ) را طراحی کرد که در انواع صفحه نمایش به درستی سایت را نشان دهد.

خدمات

اطمینان حاصل کنید شرکت طراحی سایتی که انتخاب کرده اید ، تمام نیاز های شما را رفع خواهد کرد. به طور مثال : آیا می تواند به شما در انتخاب نام دامنه مناسب کمک کند؟ آیا خدمات هاست را ارائه می دهد؟ آیا می تواند محتوای مناسب برای سایت شما تولید کند؟ و…

کپی رایتینگ

طراحان سایت ، کپی رایتر نیستند. آن ها هنرمند هستند و به ندرت در سایت هایی که طراحی می کنند ، مطلب می نویسند. با این حال ، بهتر است روی کپی رایتینگ کمی کار کنند و به آن توجه داشته باشند.

قیمت گذاری

هزینه طراحی سایت به نیاز ها و خواسته های شما برای کسب و کار بستگی دارد و بر این اساس تعیین می شود. قبل از آغاز طراحی سایت ، قیمت و هزینه آن را با طراح سایت مشخص کنید.

قطعا طراحی سفارشی یک سایت ، قیمت بالا تری دارد و شما با صرف هزینه بیشتر ، یک سایت بهتر خواهید داشت.

شرایط پرداخت

شرایط پرداخت برای هر شرکت طراحی سایت یا طراح سایت متفاوت است. تقریبا بیشتر طراحان سایت ، قبل از شروع پروژه 50 درصد از کل هزینه طراحی سایت را از متقاضی سایت و کسب و کار دریافت می کنند.

پشتیبانی دائمی

سایت ها بیشتر از سایر انواع رسانه های بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار، نیازمند به روز رسانی مستمر هستند تا موثر واقع شوند. پشتیبانی سایت به این معنی است که اگر شما قصد اعمال تغییراتی در سایت دارید یا قصد رفع یک مشکل فنی را داشته باشید با طراح سایت تماس می گیرید.

نکته

 • عملیات طراحی سایت فقط ساخت و طراحی سایت حرفه ای نیست بلکه پس از راه اندازی سایت می بایست سایت توسط طراح سایت پشتیبانی گردد و اکثر شرکت ها و گروه های طراح سایت که بدون تجربه کار طراحی سایت را انجام می دهند معمولا در پشتیبانی سایت ضعیف عمل می نمایند و توان پشتیبانی سایت را ندارند.

 

 • داشتن تجربه کافی باعث می گردد طراح پیش بینی آینده سایت را نموده باشد و اقدامات لازم برای صحت عملکرد سایت را انجام داده باشد. به عنوان مثال طراح سایت را امن سازی می نماید تا سایت دچار مشکلات امنیتی نگردد و حال آنکه سایت هایی که با قیمت پایین انجام می شوند معمولا توسط شرکت های بی تجربه امن سازی نمی گردند و در آینده دچار مشکلات امنیتی می گردند.

 

 • داشتن تجربه در پروژه طراحی سایت حرفه ای باعث می گردد طراح از مشکلات طراح سایت بیشتر با خبر باشد و در طراحی خود اصول و قواعد طراحی را در سایت خود رعایت نماید.

 

شرکت طراحی سایت حرفه ای

اهداف مهم طراحی سایت حرفه ای برای کسب و کار عبارتند از:

 • افزایش فروش (خدمات یا محصول)
 • افزایش بازدید کننده
 • افزایش دنبال کننده (follower) به خصوص در سایت های خبری
 • برند سازی
 • اطلاع رسانی سریع به کاربران
 • معرفی بسیار سریع محصول یا خدمات جدید
 • افزایش مشتریان بالقوه و گسترش حوزه بازاریابی
 • ایجاد برتری نسبت به رقبای سنتی
 • ایجاد حس اعتماد و اطمینان بیشتر در مشتریان
 • بهبود وضعیت پشتیبانی از محصولات و خدمات ارائه شده
 • افزایش رضایت مندی مشتریان
 • جمع آوری آمار و اطلاعات کارآمد از مشتریان جهت برنامه ریزی های کوتاه و بلند مدت
 • ایجاد یک دفتر مرکزی در فضای سایت جهت استفاده از امکانات بازاریابی گسترده (کسب و کار) در این فضا
 • تسهیل خرید ، دریافت مشاوره یا کسب اطلاعات از سوی مشتریان
 • استفاده بهینه از سرویس های باشگاه مشتریان

در واقع هر سایت بنا به نوع کسب و کار ، عمومی یا خاص بودن مشتریان هدف ، سابقه و خط مشی سازمان و… اهداف مشخص را دنبال می کند و اینجاست که طراحی سایت حرفه ای برای هر شرکت و سازمان به صورتی که به انتظارات و اهداف همان سازمان توجه دارد بسیار حائز اهمیت است.

یکی از مهمترین و شاید اصلی ترین هدف هر سازمان افزایش فروش و رونق کسب و کار می باشد. یک شرکت طراحی سایت حرفه ای این امکان را به شما می دهد که با استفاده از ظرفیت بی انتهای دنیای اینترنت به دنبال مشتریان جدید بگردید ،

از نیاز های آنان آگاهی بهتری کسب کنید و سازمان خود را بسیار حرفه ای تر و قابل اطمینان معرفی نمایید.

بازدیدها: 302

دیدگاهتان را بنویسید

×