نمونه طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی در شرکت ویرا سگال کارو با آخرین متدهای طراحی و در بالاترین سطح کیفیت با ساختاری قابل توسعه انجام می شود.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی  مانند احداث شعبه  و یا نمایندگی جدیدی از فروشگاه شما می باشد. سایت فروشگاهی شما، محدودیت های مکانی و زمانی را برای مشتریان جهت خرید محصولات شما از بین می برد. در واقع با راه اندازی وب سایت فروشگاهی می توانید فعالیت خود را به صورت 24 ساعته ادامه دهید.

وب سایت های فروشگاهی به 2 دسته معمولی و اختصاصی تقسیم بندی میشود. میتوان گفت که از لحاظ ساختار و عملکرد هر 2 دسته باهم یکسان بوده و با توجه با شرایط خاص هر فروشگاه ممکن هست امکانات انحصاری و یا ویژه ای مد نظر داشته باشند که بر روی وبسات فروشگاهی خود برای مشتریان خود ارائه دهند.

امکاناتی نظیر :

پنل فروش بازاریاب و حسابداری آن – پنل ورود و عضویت حرفه ای کاربران مانند دیجی کالا – پنل ارائه فروشنده مهمان و غیره 

که تیم برنامه نویسی شرکت هوش مصنوعی ویرا سگال کارو با استفاده از نیروهای متخصص به تمامی نیاز های شما پاسخ میدهد. کافیست تا از مشاوره های رایگان شرکت استفاده کنید.

فاکتور های مهم در طراحی سایت فروشگاهی عبارت است از : 

نام وب سایت فروشگاهی خود را مناسب انتخاب کنید و سعی کنید نام مختصر و مفید باشد و تمام فعالیت شما را بیان کند. بعد از انتخاب نامی مناسب نوبت به شروع طراحی وبسایت فروشگاهی میرسد که رعایت نکات زیر میتواند پیشرفت چشمگیری در روند رو به رشد سایت فروشگاهی شما داشته باشد.

کد نویسی مناسب و بهینه ، عدم نصب پلاگین های متفرقه و کد نویسی نیاز ها بر روی هسته اصلی وردپرس ، رابطه گرافیکی کاربر پسند ، تصاویر زیبا و حرفه ای از محصولات ،

بعد از طراحی وبسایت فروشگاهی بزرگترین و مهمترین اقدام سئو و بهینه سازی وبسایت فروشگاهی خود میباشد و اگر برای فروش بیشتر وبسایت خود را راه اندازی کرده اید حتما با یک مشاور سئو و تولید محتوا برای بهینه سازی وبسایت خود تماس بگیرید.

بازدیدها: 300

×